| AliceAnnnnna a întrebat:

As vrea sa fac un împrumut la banca. Mi-am găsit loc de munca, eu sunt la banca ING, am de 1 an card și cont la ei.
As dori sa împrumut 3500 euro. Cum se procedează?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni pe telefon sau mergi la sediul lor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este suficient un loc de muncă, ai nevoie și de vechime la locul de muncă. Dacă mergi la bancă îți spun ei de ce vechime ai nevoie.

| relian a răspuns:

Interesant laughing ai cont la banca,dar vii pe TPU sa intrebi ce sa faci,e bun si asa rau laughing
Ori iti faci intrarea cu cine ste ce alte intrebari,acu vii cu forte proaspete,e noul an.
Cum procedezi? mergi la banca aia si acolo intrebi,direct la sursa,aia iti explica si ai, terminat lucrarea, te duci acasa linistita.

Oricum tot la banca ajungi, tot o sa-i intrebi pe aia, nu intrebi pe net, apoi megi la banca aia deja stiu ca ai scris tu pe net si ti-a raspuns Dorel laughing

| LoveSleep a răspuns:

Ti-i dau eu, daca nu mai pui intrebari pe TPU.

| haileewatson a răspuns:

Mergi la banca si intrebi daca te califici pentru imprumut.

| CIaudiu a răspuns:

Daca nu ai un job cu contract nedeterminat si minim 3 luni deja lucrate acolo, nici nu te obosi sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes!
Sper să nu te umilească bărbații și acolo.