| Hezhex a întrebat:

As vrea un pic de ajutor, dar nu stiu sigur cum ma veți ajuta dar am o problema, aveam o prietena de 1 an pe care am întâlnit-o pe Instagram ieri am trimis o poza cu mine si a spus ca nu judeca dupa înfățișare, azi m-am trezit cu o mulțime de mesaje cu oameni care râdeau de mine si primeam hate. Ea a spus ca nu am rost pe pământ, i-am blocat pe toti dar tot începe să trimită la oameni poze cu mine, ce ma fac? Cred ca asta este ilegal.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De unde au pozele cu tine, de pe pagina ta de insta?

| Hezhex explică (pentru sierra1):

Eu nu postez poze cu fața ta vreau sa devin anonim dar eu i le-am trimis in privat

| sierra1 a răspuns (pentru Hezhex):

Da, atunci ai dreptate