| Barbie a întrebat:

Astazi plec in vacanta cu avionul, imi este foarte frica, nu stiu cum sa scap de teama asta ca mi s-ar putea intampla ceva. este rau cu avionul?

2 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu este rau deloc.Trebuie doar sa te relaxezi si sa citesti o carte de exemplu.Nu te gandi ca ti s-ar putea intampla ceva rau.Eu asa am facut si a functionat.

| Zara_8585 a răspuns:

Nu, nu este rau
Daca ai mai calatorit cu masina fa cefaci si in masina.
Citeste o carte.joacate pe telefon. ia-ti leptopul si vb cu pr.
ori admira peisajul si gandeste-te ca esti o pasare.gandestete de ce nu te-a facut Dumnezeu o pasare si te-a facut om.happy
Succes si zbor placut!