| anonim_4396 a întrebat:

Ati pățit vreodată ca un taximetrist sa nu va ducă exact la locația dorita? Deja e a treia oara când dau peste retardați de ăștia care nu ma duce exact unde ii spun, i-am zis sa ma lase nr 34 și idiotul ma lasă la 24 ma întreabă pe mine unde e. Pai ce naibii sa îl ia s-a mai băgat pe taxi dacă nu știe unde e sau nu are GPS? Trebuie sa ii spun eu unde e? Oameni ca ăștia ar trebui sa dea cu matura nu sa lucreze pe taxi, adică pe bune dai în rahat de gunoaie. Voi ce ați face dacă un prost de asta nu ar ști unde e locația exacta v-ar lasa la alt număr ca nu știe numărul respectiv? Pai sa nu ii rupi cabina? Cineva mi-o zis sa le dau mai putini bani dacă nu ma duce la locația respectiva și asa o sa fac, ca le spuneam neamurilor ca pe următorul o sa îl iau la bătaie toti handicapații pe taxi sa nu știe unde sa ma lase. Deci voi cum ati proceda? Sau ati pățit asa? De ce nu au GPS? Taximetriști ar trebui sa știe orașul ca în palma nu sa ma întrebe pe mine unde e ca nu eu lucrez pe taxi.

36 răspunsuri:
| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, n-are rost sa-ti explic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Explicația ta ar fi fost rațională dacă ar fi fost vorba de furt, jafuri nu de incesturi și de nevoi fiziologice făcute în public și crime în Europa de o speriat lumea asa e iraționala. O zi buna!

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Este vorba de faptul ca nivelul de trai reflecta nivelul de eductie. Olandezii nu-s cu nimic superiori ca rasa/natie fata de romani. Doar au mai multi bani datorita unui context istoric, datorita pozitiei geografice. Studiul de care-ti vorbeam, cu spalatul pe maini, arata ca romanii s-ar spala pe maini, ar avea grija de una si de alta, dar pune la dispozitie facilitati. Vezi ca ai trecut pe langa intrebarile mele, nu-ti fie frica sa le abordezi.
Concluzia, nu esti rasist, dar romanii... sa nu-i vad. Patetic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Un studiu eronat atâta timp cât își fac nevoile pe unde apuca. Sunt oameni săraci da educați care nu își fac nevoile pe unde apuca, nu comit incesturi, nu omoară, nu toți care sunt săraci sunt needucați, ce educație în *** îți trebuie ca să nu faci nevoia in public ca om matur? Ți am zis ieși din bula ta ca se vede ca nu ai fost în viata ta pe dincolo ca dacă mergeai știai cum sta treaba, la olandezi e plin de românce la prostituție ce nu puteau sa meargă sa lucreze le dureau mana? Sunt mult peste noi stai liniștit habar nu ai tu, și alte tari sunt sărace și nu fac ce facem noi asta e o explicație irelevanta, credeam ca poți mai mult dar atâta poți, nu e vina ta ca nu ai trecut granița și nu ști cum sunt oamenii pe dincolo.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nici nu aveam pretentii de la tine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Eu nici atât! Fa ți nevoile pe la sat ala în continuu ca nu te va certa mami.