| sabin89 a întrebat:

Aţi putea trăi cu o femeie ca Ana Morodan? happy

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu o persoana ca ea, da.
Cu un stil de viata ca al ei, nu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu o știu mai mult din Asia Express, era super simpatică, aș spune că ea, alături de Teleșpan, au făcut tot show-ul. I-a mâncat și lui zilele, prin India, dar erau haioși.hee hee Cred că dacă erau eliminați, emisiunea ar fi pierdut mult din audiență.

| sabin89 explică (pentru floresdemayo):

Dacă ai avea un frate sau un bun prieten, cum l-ai vedea trăind alături de o femeie de acest gen?

| Celcestietot a răspuns:

As fi curios sa o vad la intalnire.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, a îmbătrânit urât.

| Lukasssz a răspuns:

Nu, lol

| 1997onur a răspuns:

Nu stiam de existent ei acum am aflat m-am uitat la unele poze care mile dat pe net seamna cu Marilyn Monroe asa mise pare mie oricum raspunul est nu

| Yasmin875 a răspuns:

E foarte săracă și are haine din 1600 și pantofi din 1400.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima data cand aud de ea.
Nu, nu-mi place cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bolnava psihic, și-o amputat singura un deget, și cine știe câte prostii o mai făcut, în rest, arata bine, nu este o femeie urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi bărbat, nu.

| Cehoslovacia a răspuns:

Da,imi place cum arata. e exact pe gustul si placul meu happy