| anonim_4396 a întrebat:

Aveti nevoie de stimuli intelectuali?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Normal. Am nevoie de stimuli pentru ca altfel as duce o viata banala. E nevoie de stimuli intelectuali pentru a face o analiza profunda a vietii mele si a intelege multe fenomene complexe care isi cam fac de cap.

| JeSa a răspuns:

Logictongue... dar uneori devin dificile, greu de priceput!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai mai baieti, sunteti banali, la ce, cum, de unde, pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh si tu acum, e seara, avem creierul amortit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacemi, specifica ca ai reeditat raspunsul...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! Categoric nu! Singurul stimul este faptul ca imi place sa dezleg cuvinte incrucisate, integrame, sa joc sah si alte jocuri, sa interactionez cu oameni, iar daca te referi la activitatea sexuala, daca iti trebuie asa ceva, aici este alta treabahee hee