| anonim_4396 a întrebat:

Azi-noapte am visat că am salutat o pe fata pe care o plac. Aveam o stare euforică foarte plăcută ❤️ însă ea nu a răspuns salutului, ci doar a zis: Și mie mi-e frig...

Ce poate însemna asta?

Dacă știți vreo carte despre tâlcuirea viselor, vă rog să mi-o scrieți mai jos. In ultimul timp am niste vise ciudate.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si ce ati facut impreuna?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Înseamnă că are nevoie s-o îmbrățișezi cu căldurăwinking

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Asta daca nu ar fi arogantă, și nu și-ar masca sentimentele...

Uite, cu ocazia asta te mai întreb ceva.
Oare dacă m-a privit și ochii îi străluceau și avea un zâmbet de Mona Lisa, mă place rău de tot? Sau e posibil sa se fi prefăcut... Deși ochii n-ar fi în stare de așa ceva, sunt oglinda sufletului. E atât de ciudat! Tocmai că m-a refuzat, tind sa cred că mă place. Are ceva al ei, pe care nu orice fată îl are. E deosebită, cel puțin în ochii mei. M-am îndrăgostit de ea, după ce a suferit un divorț. Era devastată prima dată. Era că o pisică plouată. happy Mă rog. E dureros prin ce a trecut.

Pff... Ce naiba sa mai cred?

Odată ce am visat că ea a venit și m-a sărutat "pe nepregătite" happy, poate spune ceva?

Vreau imposibilul! happy Măcar un sarut, în pana mea... Sau măcar sa nu-mi mai apară în vise dacă realitate e cruda. happy

Eiiiiiii... Dragostea asta! sad happy

| Andreeush a răspuns:

Te gândești prea mult la ea.
Nu da prea mare importanță viselor.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Într-adevăr... sad Îmi fac rău singur.
Problema e că un prieten de-al meu cu care vorbeam despre ea, și despre cat o plac. Prostia din el l-a făcut să-i arate mesajele.
crying( Și ea râdea. Pff... Aș plăti orice să pot schimba ceva. M-a sabotat tampitu ăla.

E groaznic! Acum o să-mi aleg cu grijă persoanele cu care discut despre viața mea intimă. Unii cu zâmbetul pe buze îți sapă groapa.

| RainmakerX a răspuns:

Vezi ca nu e dragoste, este atractie laughing Stiu ce zic, patesc des asta.

Tu ai nevoie de afectiune, iar subconstientul tau crede ca si ea are nevoie de afectiune. In acelasi timp realizezi ca nu aveti cine stie ce legatura.

Vezi tu, cand incerci sa descifrezi un vis nu te uita exact la semnificatia propriu-zisa. Visele sunt reprezentari ale subconstientului tau. deci orice ai crede o sa-ti fie prezentat, chiar daca este adevarat sau fals. Pe principiul asta poti sa visezi ca faci dragoste cu cine stie ce model din Rusia daca te concentrezi destul laughing

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Nu cred că are nevoie de afecțiune ci de dragoste. Multaaa =-)

| DePeTarnave a răspuns:

Era in calduri! adica o manca jos asa ca pune sula urgent pe ea. pana nu pune altul laughing