| Maryyyaa a întrebat:

Azi-noapte la ora 3 am visat ca moare cineva drag și eu plangeam,
ce semnificatie are?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca ti teama sa nu moara

| Violleta2022 a răspuns:

Ca te vei bucura de ceva, azi.
Cand plangi in somn, inseamna taman pe dos, ca te bucuri in viata reala.

| Simpatic a răspuns:

Eu zic ca nu semnifica nimic!

daca insa crezi in vise atunci doamna Minerva, urania si alte doamne care se ocupa cu acest domeniu metafizic, ar putea sa zica ce spune si prietenul "goagle"

"Moartea unei persoane dragi în vis poate simboliza trecerea către o nouă etapă a vieții tale, fie în plan sentimental, fie în plan profesional. Este un semn că se întâmplă schimbări sau evoluții în viața ta și că trebuie să fii deschis și pregătit pentru aceste transformări"

dar eu iti zic sa nu crezi in semnificatia viselor!