| CrissuCristina a întrebat:

Baietii din clasa mea pot fi cam nesimtiti uneori si ne spala cu zapada la ochi pe mine si pe alte colege e clasa. Voua vi se intampla asa ceva? Ce as putea face ca sa nu mai fac baie in zapada? dar nu vreau sa fiu paracioasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa laughing asa imi fac si mie...inclusiv azi. laughing
Pai nu mai iesi in pauze afara,iar atunci cand iesiti de la ore asteapta sa plece totii baietii si apoi pleaca si tu.
La fel fac si eu, zici ca ne jucam de-a spionii, ne urmarim unii pe altii. laughing

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Da,se mai intamplahee hee asa sunt baietii!