| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am 13 ani și as vrea sa ma apuc de box. Ce părere aveți? Dacă o sa îmi placa ma voi tine de sport, dacă nu. Aia e dar tot vreau sa încerc. Ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum ai spus si tu, daca iti place, te tii de el, daca nu, nu.
Asa ca totul este bine, este bine ca ai o activitate si faci miscare fizica.

Problema ar fi insa... unde gasesti tu sala de box, mai ales acum, unde sa fie si fete, iar la 13 ani... cine sa te antreneze?

| CristianaCrss a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cam asta ar fi problema... Nu știu

| oglindasultanului a răspuns:

Pe vemea mea ne invata cultura japoneza, acu' voua va da box in locu' ei. Mi se pare o idee f proasta.

| ShaOfHatred a răspuns:

Dă-i înainte fata mea, te susțin. O să vezi că o să-ți placă (also, recomand kick box-ul)