| Numberonecil a întrebat:

am 19 ani si am avut si eu cativa iubiti toti mi-au cerut sa intretin relatii sex. dar eu nu am vrut, deoarece am crezut ca nu fac bine, deoareece nu are rost sa o fac asa...intelegeti voi. si nici nu am de gand sa o fac pana nu ma casatoresc.inainte sa moara mama, mi-a zis ca e o prostie sa renunti la virginitate.atunci aveaam doar 7 ani, nu stiam exact ce inseamna dar, am tinut minte.Si acum inteleg de ce mi-a zis sama protejeez eu stau numai cu bunicii tatal meu a murit chiar in ziua in care m-am nascut. Am facut bine da nu am intretinut relatii sexuale cu acei baieti cu care am fost? sau e corect cum gandesc? :sa nu mi pierd virginitatea pana n ma casatoresc. Pur si simplu nu vreau sa fac vreo boala. dau funda.happy

4 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Eu cred ca alegerea iti apartine, dar daca faci sex si partenerul e protejat cu prezervati nu te imbolnavesti de ceva

| saku970 a răspuns:

Buna!
Mie mi se pare ca gandesti foarte bine si o sa iti gasesti pana la urma si un baiat care sa te iubeasca cu adevarat si sa te astepte pana la casatorie deoarece tu esti speciala in modul tau iar acel baiat care te va vedea pe interior, felul tau de a fi, te va intelege nu ca nesimtiti aia care sex in sus sex in jos... ma enerveaza genul ala de baieti!

Răspuns utilizator avertizat
| samoaratiganii a răspuns:

Nu ai gresit cu nimic. Felicitari, pentru cum gandesti. Si mai ales este de admirat ca ai ascultat rugamintea mamei tale. Funda?big grin