| Anamaria212 a întrebat:

Am inceput recent scoala de soferi categoria B, dar nu am condus aproape mai deloc. Stiu ca orele obligatorii sunt 30, dar mi se par cam putine pentru cineva care a condus doar 5 minute intr-o parcare? Ce ziceti sa imi mai iau cateva ore in plus (si cate)? Stiu ca depinde si cat de repede prind eu, dar totusi mi se par prea putine :/ Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Fa-le intai pe cele 30 si pe urma daca mai este nevoie iti mai iei cateva ore in plus.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par suficiente.