| Irina_Preda_1992 a întrebat:

Am Nokia c3 si am o extraoptiune activata cu 75 de MB, dar cand sunt acasa vreau sa foloses wifi-ul pe care il am activat. Cand incerc sa intru pe chat, messenger imi spune : ' imposibil de conectat la retea'. Ma poate ajuta cineva, va rog? Ce trebuie sa fac sa ca imi mearga din nou? Precizez ca, pana sa imi activaez extraoptiunea mergea cand aveam wifi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inchide traficul de date si porneste semnalul prin wireless. Probabil nu merge din cauza ca amandoua merg si nu stie prin ce sa traga internet mobilul. Daca nu merge nici asa e problema tehnica ori o eroare de messenger.

| Irina_Preda_1992 explică (pentru mgtow):

Traficul de date il inchid de la setari, pachete de date, si la conexiune pachete de data=> cand e nevoie. Nu?

| mgtow a răspuns (pentru Irina_Preda_1992):

Cand folosesti internetul din casa pe mobil atunci il inchizi. DA.