| MihaCool99 a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta.M-am decis sa ii fac unei prietene un cadou pe polistiren....este cu poze de-a lungul timpului.Doar ca problema este ca astazi am fost sa cumpar si a fost inchis la toate magazinele.Pe ce as putea pune acele poze? M-am gandit sa fie ceva special, doar ca nu am nicio idee pe ce sa le pun.M-am gandit sa pun si pe carton, si pe foaie dar mi-e frica sa nu se rupa.Pe ce as putea sa le pun? Este urgent.
fundittzaa:X

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Încearcă să le pui pe carton, nu cred că se va rupe.
Dacă ai sticlă (nu prea mare), o poți picta și cu pozele va arăta minunat.
Baftă!

| Skrilly a răspuns:

Printeaza pe un tricou pozele cu hartie de printat!
Funda?puppy dog eyes