| loveanimals053 a întrebat:

Am o problema, noaptea aceasta am avut un coșmar. Se facea ca eu am dat o petrecere, am invitat mai multe persoane din scoala mea, inclusiv cea mai buna prietena, si cu cel mai bun prieten al ei (care e cu 3 ani mai mare decat ea), eu m-am dus undeva la etajul casei (visul petrecandu-se in casa mea care are doua etaje) dupa aceea, cand m-am intors era un jacuzzi (cred ca asa se scrie), nu stiu de ce dar dupa, m-am dus dinnou sus, si am adormit, iar cand m-am intors, mai erau doi tipi, dintre care, unul mi-a dat un player muzical. Cand sa ma uit pe geam, mai multe persoane in negru, intrau in gradina mea. Am vrut sa ma ascund sus, dar in dreptul usii deja vedeam o silueta care deschdea usa, era o adolescenta, pe care am impins-o cu forta si suparare, intreband-o ce vrea, dar din spatele ei, a rasarit prietena mea, si prietenul ei. Eu am crezut ca vor sa ma ajute, dar nu, m-au apucat cu forta si m-au dus in bucatarie, se facea ca erau paianjeni, (si am o fobie ingrozitoare de paianjeni) eu am inceput sa ma bat cu ei, aruncand o otrava, asta omorandu-i, dar prietena mea, la un moment dat, m-a muscat de gat, iar dupa aceea ma muscase dinnou, cineva care parea sa fie regele lor, acela fiind un alt prieten bun de-al meu. Iar dupa aceea, de frica m-am trezit.
Acum, stie cineva cum s-ar interpreta acest cosmar? Si apropo am uitat sa metionez ca atunci cand acei oameni au intrat in curte, prietenul prietenei mele o forta sa intre brutal si o musca. Stiu ca visul este ciudat, si probabil nu am incadrat intrebarea la categoria potrivita, si imi cer scuze pentru asta, dar stie cineva sa interpreteze visul?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Visele rezulta din trairile tale de peste zi.Proabil te gandesti prea mult la persoanele din visul tau.
Eu zic sa nu gandesti prea mult la asta.
Sunt o gramada de situri care iti poti intrepeta visele.Toate diferite si nu au relevanta.

1 răspuns:
| DarkRevenge a răspuns:

Te gandesti prea mult.Asa e uneori, mai visezi si lucruri neplacute.happy