| Boticdeciocolata a întrebat:

Am o problema. tatal meu vrea sa ma duca la el in Spania cu fratele meu.Fratele meu are 19 ani iar eu 12.Rugamintea mea este sa imi spuneti ce trebuie sa faca tatal meu sa ma poata duce in afara sa vina in tara sa imi faca imputernicire.

1 răspuns:
| คlєxヅ a răspuns:

Nu ma prea pricep dar dupa cum trebuie sa pleci, va ia el bilet de avion va da el niste bani, voi mergeti la vaslui unde oti merge si va faceti pasaport, dar depinde de cat de mult stati si de cat de mult ramaneti, in plus daca fratele tau e aproape major ai noroc, fiindca tu ai 12 ani si fara grija unui adult nu te primeste. Daca nu la asta te referi nu ma pricep la altele.