| laurentiu85 a întrebat:

Sal'tare TPU. M am indragostit de o fata pe care nici nu o prea cunosc si nu stiu cum sa vorbesc cu ea ( i as spune ca mi place de ea dar ma gandesc sa nu fie prea devreme. ) Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Ce poti pierde daca incerci sa o inviti la o iesire?

| Danysan a răspuns:

Atata Timp cat Simti ceva puternic pentru fata asta de ce sa fie prea devreme. daca astepti e posbil sa apara alt baiat sau sa inceapa sa iti dispara din Sentimente. Cert este ca trebuie sa incerci sa vb cu ea pentru nu ai ce sa pierzi.Vb despre lucrurile care crezi tu ca i-ar face placere asta pentru ca nu o cunosti, apoi dupa ce o sa o cunosti mai Bine poti sa vb despre pasiunile ei, planuri de Viitor si sa incerci sa ii faci mici surprize.

| MiruD a răspuns:

Eu zic sa nu te arunci asa din prima. tongue
Mai intai invit-o la o plimbarica, acorda-i atentie, glumeste cu ea, fa-i complimente. Dar sa nu exagerezi. Iti vei da seama daca te place sau nu. Si dupa o saptamana-doua, poti intra in vorba despre acest subiect. Sa ii spui ca o placi si ca ai vrea o relatie cu ea.
Cateodata in viata nu primim chiar tot ce ne dorim, dar noi, trebuie sa incercam.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Spune-i ce simți!
Dacă nu riști, nu câștigi! :*

| inLoveWithNutella a răspuns:

Nu te arunca sa ii zici ca o placi daca nu o cunosti asa bine.Eu zic sa ii propui sa iesiti undeva doar voi doi, va cunoasteti mai bine, iar daca te vei simti atras de ea dupa ce o sa o cunosti mai bine, poti sa ii spui ca o placiwinking

| JayMeatSucks a răspuns:

Pai nu o cunosti prea bine...mai intai incearca sa te apropii de ea, sa vezi ce ii place si ce nu, si dupa ai putea sa ii spui, nu ai nimic de pierdut nu? happy Bafta

| ღTootydeCoolღ a răspuns:

Hii, pai de ce nu incerci sa o cunosti cat mai bine, asa poate iti dai seama mai bine daca te-ai indragostit de ea, sau de ce. Si eu cred ca este prea devreme sa ii spui ca te-ai indragostit de ea, avand in vedere ca nu prea o cunosti, asta este doar atractie fizica.
Cel mai bine este sa va mai cunoaste-ti, daca ea te intreaba de ce te-ai indragostit, sau ce iti place la ea?hee hee ar fi ciudat sa ii spui ca iti place cum doar cum arata. Mai asteapta un pic, pentrece ceva timp alaturi de ea si vezi daca chiar iti place asa cum este si daca va potriviti.
Succes happy Funditaa? big grin