| anonim_4396 a întrebat:

am o verisoara care e vecina cu mine, sambata asta implineste 18 ani isi face majoratul acasa si m-a invitat, a invitat mai multi prieteni fete, baieti varamiu, varamea si eu pur si simplu nu vreau sa ma duc, nu am chef sa stau acolo degeaba, nu vreau!

Spuneti-mi ce sa fac ce sa-i spun ca sa nu se supere ca nu ma duc? dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Dede99 a răspuns:

Salut! Spune-i ca ai mult de invatat si ai multe lecturi... sau stiu eu poti sa ii zici ca trebuie sa mergi la o prietene ca are mare nevoi de tine... Sper ca te-a ajutat cu ceva love struckkissbig hug fundita?

1 răspuns:
| Ellizab3th a răspuns:

Sall. Poti sa zici ca deja ai alte planuri ca ai promis la niste prietene sa le ajuti la nu stiu ce. si ca nu le poti dezamagi. spune ca oricum ii dai cadoul mai tarziu sa nu se supere. sau pur simplu zii adevarul. uneori se apreciaza mai mult)