| Emena a întrebat:

am si eu o nedumerire.deci ma culc pe la 4 dimineata si ma trezesc a doua zi la 10. cand ma duc la liceu, imi e somn, iar in weekend nu. Ce sa fac? ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Se acumuleaza oboseala dintre zile, programul scolii, stresul.
Iti dai organismul peste cap, daca faci excese. Lucrurile nu pot fi asa cum doresti, mai ales cand tu nu iti ajuti deloc corpul.

Iti faci un program, te culci mai devreme in timpul saptamanii, poti sa bagi nani 1-2 ore la amiaza ( nu-i rusinos, e sanatos ). De nu, continua asa si rezultate bune nu vei avea ( oboseala multa, neatentie la scoala, nu prea multa energie acasa, sanatate scazuta s.a.m.d. )

5 răspunsuri:
| Emena explică:

Radu,nu esti pe facebook waiting

| pwp a răspuns:

Asta mi se intampla si mie happy

| jstRadu a răspuns:

laughing ce probleme existentiale are ea
vacoo daca nu dormi cu mine, logic ca nu dormi bine si cand trebuiebatting eyelashes

| jstRadu a răspuns:

@claudiu : vb serios, trebuie sa fie cineva langa ea sa aiba grija sa se culce ca nu are vointa:p ...asta nu ati inteles voi

| claudiu_1345 a răspuns:

Da mrg nul ascultabig grin.
pai daca intri de dimineata la 8 atunci ar trebui sa te culci la maxim 12big grin
daca intri pe la 12-13 ai putea sa te culci si la 1 si la 2 si sa te trezesti la 7-8happy incearca sa faci asta si ai sa vezi ca o sa te simtit suficient de odihnita si nu cred ca o sa mai ai problemehappy