| adinutza_2196 a întrebat:

am si eu o problema, adorm destul de usor dar dupa putin timp ma trezesc, aud orice zgomot posibil, apoi adorm din nou dar ma trezesc de cateva ori din cauza zgomotelor, (apartamentul este langa o artera principala). am incercat cu ceaiuri de plante cu efecte relaxante dar nu au efect. daca mai are cineva aceeasi problema, va rog sa ma ajutati. multumesc.

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Cred ca e si stresul la mijloc, consulta si tu un specialist si vezi ce zice