| Roman_Mihai_Alexandru_1995 a întrebat:

Salutare TPU Imi puteti scrie un mesaj frumos de Impacare cu Prietena mea Cel mai frumos primeste Fundita happy :* sad

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Textul mai putin conteaza ( In ziua de astazi toate fetele cred ca este "vrajeala" ).
Cumpara-i un 3 trandafiri rosu, alb si galben ( daca vrei galbenul ).
Fiecare trandafir va avea o poveste.
Rosu: "Poftim iti ofer acest trandafir rosu ce marcheaza dragostea mea pentru tine si sentimentele puternice ce cu greu ti le pot descrie"
Alb:"Iti ofer si acest trandafir alb ce semnifica inocenta si bunatatea de care ai dat dovada pana acum si bunavointa pe care mi-ai oferit-o."
Galben: "si acesta ce semnifica gelozia pe care o am. Te iubesc atat de mult incat detest fiecare secunda cand nu esti langa mine si de acea am venit sa imi cer iertare pentru tot ce am facut. Stiu ca te-am ranit, dar nu am vrut sa fac asta. Imi cer iertare te iubesc si iti promit ca nu se va mai repeta. Te rog ofera-mi a 2-a sansa si iti promit ca nu vei regreta puppy dog eyes"
Asta tine si de tine trebuie sa fii sincer si sa iti deschizi inima cand spui acestea. Daca le mai modifici tu un pic sa fie ca si cum tu le-ai fi creat o sa fie super tongue Mult succeswinking

| Roman_Mihai_Alexandru_1995 explică (pentru Ezeru):

Salut Multumesc pentru Mesaj S-a suparat pentru Ca Lumea vorbeste ca in timp ce vorbesc eu ea Mai vorbesc Cu inca o fata si de aceea Ne-am despartit si nu stiu acuma cum sa mai fac tongue

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Spune-i ce simti. In primul rand, nu stim de ce v-ati despartit sau ce s-a intamplat, ca sa putem formula un mesaj calumea... Iar in al 2-lea rand, mesajele trimise din suflet, conteaza cel mai mult. Cum ar putea un strain sa-ti formuleze un mesaj din suflet?