| moftuliki a întrebat:

as vrea sa si eu sa stiu cu ke sa mai imi dau sa scap de cosurile de pe fata. mi-am dat si cu fond de ten, si cu miere si am observat ca, kosurile imi dispar si in locul lor imi apar pete mai inchise la culoare, nu stiu ke sa ma mai fac crying crying crying cateodata imi dispar si imi apar iar cand stau in casa nu se vede aproape nici un cos cand ies afara ma umplu de cosuri, kosurile imi apar doar pe barbie si pe frunte in rest pe obraji nu am nimic ajutor plzzz crying mersi anticipat :*

4 răspunsuri:
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna! auzi si mie mi se intampla la fel crede-ma caut un fond de ten la fel ca pielea ta si ti le acopera crede-ma merge. ok paalaughing

| Minty a răspuns:

Foloseste Kalea este o crema care pe mine ma ajuta ffff mult ma dau seara si dimineata nu mai am cosuri!

| loove.music a răspuns:

Buna! eu am folosit nivea young clean deeper si mi-au disparut majoritatea. Dandu-l cu fond de ten faci mai rau deoarece acesta astupa porii.

| jockeritza a răspuns:

Foloseste Ivatherm daca ai acnee, daca nu du-te la un dermatolog foarte bun.happy