| Mario1994 a întrebat:

Bună! Când este iarna, în sala de fitness nu ar trebui să fie cald? Merg la sala de fitness și tot e frig, nu vor sa dea drumul la aer condiționat. Ce e asta? Când vreau sa fac și duș după antrenament la sala, tot nu poți ca este frig!

2 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Mergi la alta sala.

| vodami92 a răspuns:

Conditiile la sala de fitness! sunt dificile uneori in functie de anotimp! nici vara nu e usor! foarte cald! vii transpirat acolo deja! etc! daramite primavara toamna sau iarna!