| anonim_4396 a întrebat:

care e materia voastra preferata si la care va pricepeti cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| Hinata1999 a răspuns:

Materia mea preferata este romana dar in aceeasi masura si geografia si ma pricep cel mai bine la istorie. Care este materia ta preferata? happy

| elena445 a răspuns (pentru Hinata1999):

Istoria si tot la asta ma pricep

23 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place engleza, istoria, romana, logica, franceza.dar n-am niciuna la care ma pricep in mod special laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Informatica

| Nanami利 a răspuns:

Desenul-materia preferata.
Romana-materia la care mai pricep cel mai bine.^^

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Engleza big grin

| zurick a răspuns:

Materia preferata deocamdata este matematica.
La ce ma pricep cel mai bine?
La nimic probabil...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Materia preferata e educatia fizica, dar de priceput nu ma pricep la niciuna.

| Kriss96 a răspuns:

Nu am o materie preferata. Imi place ora de sport laughing) Si engleza. Dar ma pricep si la romana, geografie si istorie. Nu neaparat in aceasta ordine happy Imi placea la nebunie biologia, dar nu mai fac ca sunt la uman.

| Imstrong a răspuns:

Chiar daca e intrebare de acum un an si ceva vreau sa raspund :
La ce ma descurc cel mai bine :
- Romana
-Desen
-Istorie
-Geografie
-Biologie
Cam la toate laughing
Materia mea preferata e romana, geografia, sportul rolling on the floor depinde.

Si materiile care nu imi plac :

-Tehnologică
-Mate

| ღHinataღ a răspuns:

Eu ma pricep la mate(romana, engleza, istorie geografie si tot asa)si imi place MATEMATICA

| EU19 a răspuns:

Romana.Am 10,10, 8,9, 9 si teza 7laughing.Cat am putut sa ma enrvez cand am vazut.Dar nu-i bai!

| Zoella a răspuns:

Mă pricep cel mai bine la română. De fapt, o ador. După română e chimia şi biologia, probabil de-asta m-am dus la uman.

| mariutza21 a răspuns:

Ma pricep bine la mate si la chimie.

| kokomy a răspuns:

Chimie

| AdaRuxAndRA a răspuns:

Materia mea favorita este... de fapt sunt doua ROMANA si ISTORIA

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Biologia si geografia

| Fcsb_Sergiu_1999 a răspuns:

Cel mai bine la geogradie istorie engleza civica cat de cat romana si sportul.

| flyden a răspuns:

Materia mea preferata este MATEMATICA, urmata de Engleza(Daca ati vedea profa de engleza ati lesinalaughing) )
Sporul imi mai place, e si normal nu? laughing))

| pisicdragutz a răspuns:

Pai biologia si ma pricep la muzica

| pisimiri a răspuns:

Sportul si Matematica happy.

| Lenalee a răspuns:

Chimia love struck

| Rockstr19 a răspuns:

Biologie