| Măduuțaa a întrebat:

Ce credeti despre internat? Vi se pare o idee buna ca parintii sa-si trimita copii acolo? Astept pareri...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu isi permit sa il tina sau au comis delict si nu are bunici la care sa mearga atunci e singura solutie pana face 18 ani.

| Măduuțaa explică (pentru mgtow):

Nu neaparat daca nu isi permit, ci pur si simplu daca nu tine un parinte sau chiar ambii la tine...

| Dean1996 a răspuns:

Nu sunt de acord cu asa ceva, adica nu sunt de acord cu internatul.Nu mi se pare o idee buna, adica daca nu iti iubesti copilul atunci de ce l-ai facut? Pentru ca o mama trebuie sa-si iubeasca copilul INDIFERENT, ce se intampla.Nu sunt de acord nici cu azilul de batrani, sunt de parere ca nu conteaza ce se intampla, trebuie sa fi alaturi de parintii tai.Valabil si la parinti, indiferent ce se intampla sa fie alaturi de copii, sa fie uniti.

| Măduuțaa explică (pentru Dean1996):

Mda...Ai mare mare dreptate sad. Viata e uneori prea cruda, nu-i asa?

| Dean1996 a răspuns (pentru Măduuțaa):

Da,este,dar sa nu uitam ca nu e intotdeauna crudahappy.

| Măduuțaa explică (pentru Dean1996):

Ehhh...

| Rockxzy a răspuns:

Nu nici gand e o solutie cat mai buna si rapida ca sa scape de elwinking dar nu intodeana de ex daca parintii st plecati in afara ar fi o solutie dar mie nu mi se pare amuzant ca sa te joci cu viata unui copil.