| anonim_4396 a întrebat:

Ceea ce urmează să scriu poate suna putin ciudat sau chiar ireal.Acum aproximativ 2 ani si ceva mi-am facut un banal selfie cam pe la ora 02 si ceva in care am observat ziua următoare ca mai era cineva in poza, cineva care nu părea uman.Vreau sa mai specific si faptul ca la mine in familie sunt multe certuri si neintelegeri care pornesc adesea de la dispariția unor lucruri.As fi vrut sa atasez si poza aici dar nu cred ca se poate. Orice sfat din partea voastra este bine-venit!

14 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu cred în paranormal.

Și eu am pățit lucruri paranormale.

E mai bine sa le ți pentru tine deoarece lumea o sa zică ca ai halucinații sau ai o energie scăzută etc.

Chiama un preot sa sfințească casa.
Dai cu tămâie etc.

| Drimmero a răspuns:

Ia pune poza, m-ai curios, poti sa-ti acoperi fata daca vrei, sa nu iti fie incomod sa iti postezi chipul pe aici.

Eu unul nu prea cred, desi am avut 2-3 'incidente' d-astea de am ramas fara cuvinte, dar sunt curios ce ai vazut tu asa suspect,, poti sa-i faci link.

| Drimmero a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Tie ti se mai trage ca te uiti la filme horror, alea iti incarca mintea.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Drimmero):

Se poate, dar ceea ce am văzut eu, nu se datora filmelor de groaza.

| Plato a răspuns:

Ia chiar, arata-ne poza. Pune-o pe un site de imagini si lasi link-ul aici.

| gogu220 a răspuns:

Tu ai o problema si pui o intrebare pertinenta din care speri sa afli cum rezolvi o problema, si se trezesc tot felul de ametiti sa bata campii.

| Marina88292 a răspuns (pentru gogu220):

Dacă te-a deranjat intrebarea mea, trebuia sa o eviti!

| Drimmero a răspuns (pentru Marina88292):

Nu-mi dau seama ce e acolo, zici ca e un cap de strut.

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Pare a fi un fel de mana, pe masa.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Nu vad asa ceva, e si o claritate nu foarte wow ca sa-mi dau seama.

| Marina88292 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e o calitate wow, dar se poate observa destul de bine ca in poza este o mână micuță si daca te uiti atent se vad si picioarele ...in camera aia nu era nimeni în momentul respectiv

| Drimmero a răspuns (pentru Marina88292):

Am vazut acolo parca o mana si ceva sub masa, dar cum ziceam,, vezi sa nu ti se para din cauza claritatii, pe mine nu ma convinge.