| Simonaaa a întrebat:

cine imi zice cu ce sa ma dau sau ce sa fac sa nu ma mai "bata"papucii? transpir si din cauza asta nici plasturile nu sta la spate

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Da asta este o problema... dar nu e de nerezolvat: mai intai asigura-te ca papucii pe care ii porti sunt de piele acestia se lasa mai usor si nu te vor roade si in pantofii de piele talpa piciorului poate sa respire evitand transpiratul. Si apoi cand iti cumperi papuci noi incearca sa umbli mai intai cu ei prin casa macar o zi doua inainte de a-i purta pe strada!