| smile4u a întrebat:

Cum as putea sa slabesc vreo 4-5 kg si apoi sa ma mentin asa? fara diete drastice funda :d

Răspuns Câştigător
| loveyourkiss a răspuns:

Pai...trebuie sa mananci mai putin, DAR SA MANANCI! mai multe fructe si legume, sa bei suc de lamaie, accelereaza arderea grasimilor si mancarea mai picanta. Apoi sa comsumi multe lichide si 1 pahar 2 de apa-ceai inainte de masa astfel vei avea cv in stomac si nu vei manca prea mult. Ji trebuie neaparat sa faci sport zilnic http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg&feature=related aici ai incalzirea si le iei tot in continuare, faci incalzirea, apoi ex pentru spate, pentru abdomen, pentru coapse si pentru fese, le gasesti pe toate la link-ul de mai sus! Ji mai este un amestec:1 lingura scortisoara, una de miere, una de lamaie, si peste ele torni un pahar de apa fiarto apoi acoperi cu ceva si lasi 10-15 min apoi il bei, recomandat seara si dimineata (ajuta la arderea rapida a grasimilor, dar nu e obligatoriu). Daca urmezi sfaturile de mai sus eu zic ca vei reusi, asa am facut si eu. Acum am 15 ani, 1, 67 metri si 48-50 kg. Iti tin pumnii! Succes! :*

| Salontanul a răspuns (pentru loveyourkiss):

Fructele contin zaharuri care ingrasa.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Manaca legume multe (mai ales rosii) si nu bea sucuri, nu manca fructe, nu manca produse fast-food, paine putina, paste fainoase.

| ana233 a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa nu tii diete... Iti recomand sa mananci putin, dar de foarte multe ori pe zi! Seara fa 20 abdomene, exercitii combinate si distractive! Daca de exempu faci numai abdomene nu vei obtine cine stie ce rezultate! Trebuie sa pui in miscare toti muschii pentru a arde caloriile! Seara, dupa ora 6 daca iti mai este foame bea un ceai sau ananca un fruct! Daca iti plac dulciurile mananca din alea facute in casa pentru ca sunt mult mai gustoase si mai sanatoase! Sper ca te-am ajutat! Bafta!