| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! Ma bucur sa revin pe acest site cu o noua problema :lol:.
De cateva saptamani am inceput sa am o relatie speciala cu Dumnezeu". Ma rog in fiecare seara si alte chestii de genu acesta. Urmeaza un caz cutremurator care m-a bagat in sperieti. Aseara parca ceva mi-a perturbat somnul, am inceput sa aud un mic sunet ca si cum ceva se plimba prin camera. Apoi un foarte mic racait am auzit. Exact cum auzeam cand eram mic, numai ca atunci le auzeam mai bine.Nu am intrat deloc in panica, am incercat sa adorm fortat.Nu trec 3 minute si ma ia o ameteala cumplita{v-am mai specificat genu acesta de vise} Inca nu dormeam dar parca ceva ma tragea in lumea somnului! Ma lovit un frig cumplit desi nu puteam sa ma scol, parca cineva ma lovea energetic cu o forta rece.Inima am simtit ca s-a oprit, apoi m-am controlat si am inceput sa respir tare pana am iesit de sub controlul bizar. A fost ca si cum cineva a incercat sa imi faca un mare rau.Imi venea sa plang si nu intelegeam cum am putut patii asa ceva.
Am pus capul la loc si am stat vreo 10-15 minute pana sa adorm. Ceva ce nu am mai patit niciodata! In continuare auzeam sunetele care parca se apropiau de mine.Am adormit complet si de data aceasta am resimtit ameteala care parca imi racea si odihnea creierul.Frig nu mi-a mai fost dar ceva am realizat. Dupa ce m-am sculat ma simteam ca si cum as fi dormit o luna dupa experienta cu raceala creierului.Nu stiu sa explic, nu cred ca ma fac inteles. O raceala ca si cum o energie puternica mi-ar atinge capul si energia ar intra violent in mine.
Ceva nu era in ordine si simteam asta, am adus cainele lup in camera si l-am suit cu mine in pat :lol:. Ora 4 dimineata, ma fura un somn cumplit.Raceala energetica" ca sa ii spun asa isi face din nou prezenta. Un vis cutremurator imi fura 2 ore din dimineata.Visu este foarte lung si plin de oameni.Momentant daca se poate as dori sa stiu ce inseamna tot ce v-am povestit, caci eu unul sunt ingrozit.

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Probabil revenirea sau enfin, trecerea la o credinta mai puternica te-a facut constient si de existenta raului ca entitate.Solutia ar fi increderea mai mare in religie sau renuntarea

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune mina si staruie in rugaciune si o tai la Biserica si vorbesti cu Parintele, ca nu te jupoaie de viu. Lasa ciinele sa doarma si el tihnit

| MentolSss a răspuns:

Buna visatorule! Dupa parerea mea rugaciunile tale au fost teribil de puternice asa ca demoni si draci au venit sa te opreasca... Poate esti un pericol pentru iad... poate esti un inger si demoni sunt in spatele dau iar casa ta ( dupa parerea mea o casa in 4-5 ) este un loc nemaipomenit pentru aparitia lor.Ai grija de tine pustiule! Nu lasa ca omuleti rosi sa te duca in lumea viselor! MUHAHAHAHA