| anonim_4396 a întrebat:

Buna e o fata la noi la scoala care nu ma intelegeam perfect cu ea pentru ca mai era o fata care ii zicea sa nu vorbeasca cu mine in tabara daca nu a mai fost acea fata m-am intelesc cu stefy(asa o cheama ) ea s-a dat bine pe langa mine oare sa fiu prietena cu ea sa pot sa ii zic orice sau sa nu o bag in seama

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Depinde daca crezi tu ca acea fata merite sa fie prietena ta.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

De ce ai vrea o prietena falsa? Ii falsa daca nu poate sa-si aleaga singura prietenii