| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Eu am intalnit 2 fete pe un site pe nume livemocha.com. Eu m-am inregistrat acolo sa invat limba engleza sa stiu si eu sa vorbesc si sa scriu mai corect. Iar ieri, primesc un mesaj pe contul meu de livemocha.com
in care imi spunea acea fata ca este din Africa si ca acum s-a refugiat in nu stiu ce tabara. Si mai zicea ca a putut intra de pe pc-ul aluia care conduce tabara si ca ea nu a fost niciodata maritata si ca parintii ei au fost ucisi in urma cu 2 ani in razboiul din Nu stiu ce regiune din Africa. Acum tot ma intreb... ce vrea fata asta? Sa-si gaseasca soț sau doar sa converseze cu mine? :)) Eu mi-am facut cont doar sa invat si eu un pic de engleza, si mi-am editat profilul cu datele mee si mi-am pus poza acolo.
In messaj scria ca i-a placut ce a citit la profilul meu si ca vrea sa ne cunoastem mai bine. In fine, mi-a dat emailul ei sa ii trimit si eu unul pentru a-mi trimite inapoi o poza cu ea. ok, zis si facut. Acum tot ma tine in " my dear" sau " my lover" :)) si asteapta sa-i dau mesaj inapoi. O sa va arat si o poza cu ea, pe linkul asta: http://imageshack.us/photo/my-images/98/favour.png/
Asta e una dintre fete, sa nu mai zic de cealalta, care mi-a trimis 10 poze cu ea. Nu am nimic ca vor sa vorbeasca cu icneva, inteleg ca le e greu, dar nu stiu, parca ele isi cauta un soț si eu chiar nu sunt disponibil. :)))
Ce ziceti? Nici nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea.;))

Răspuns Câştigător
| Claw a răspuns:

Cred ca, cauta companie eu stiu cineva cu care sa vorbeasca, poate chiar ii place de tine.Nu-i nimic rau in ati zice my love or my dear decat sa-ti zica ba sau ma laughing, eu as prefera my lovelaughing.
smugCine stie poate te indragostesti.Succes!

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

@ingerasmotat,am ras o jumat' de ora la raspunsul tau. rolling on the floor Ai dreptate,dar eu chiar nu puteam face legatura intre razboi,tabara de refugiati si internet. rolling on the floor) Super ai zis-o. Daca veneai mai repede tu erai castigatorul. Deci m-am intrebat si eu, dar am vrut si parerea celor de aici. Coolmea ironiei este ca are mai multe adrese de e-mail pe care mi le-a dat in fiecare mesaj pe langa poze dar fiecare poza era cu alta persoana decat cea initiala. Oricum incerc sa ignor mesajele lor, si sa incerc sa invat engleaza.hee hee

| ingerasmotat a răspuns:

Incearca sa mai vorbesti cu ea si convingeo sa vina in Romania ca cinestie poate peste cativa ani o sa ai o gradinita plina cu copilasi draguti cu ochii nergri si parul carliontat.

PS. Mi se pare cusuta cu ata alba, deci ori minti tu ori ai luat o mare teapa. Deci sa recapitulam... este razboi, ea sta intr-o tabara de refugiati, seful taberei are un pc conectat la internet si ea pe langa ca vorbeste engleza, stie sa umble pe pc, si mai are si timp sa intre pe un site de socializare si nu mai punem problema de curent si internet ca o tabara pentru refugiati nu se face langa un stalp de curent si sa-ti mai tragi si cablu de internet si da na cine face o tabara de refugiati in africa sigur e din alta tara venit ca sa ajute probabil putea sa aiba un generator da internet nu cred ca gasea pe acolo sau poate avea wireless din tara lui laughing.
Acuma serios tu ai pus intrebarea asta sa vezi daca isi da seama cineva de minciuna sau ai luat teapa?

| Gstefan a răspuns:

Sti melodia aia lu' Zale cu banibanibanibanibanibanibanibanibani?
Exact asta vrea si neagra.