| ChristinaO a întrebat:

intrebarea mea e adresata fetelorbig grin. voua cat de repede vi se murdareste parul? intreb din curiozitate, pentru ca al meu nu rezista mai mult de doua zile, si trebuie sa-l spal aproape in fiecare zi. e normal? si ce ar trebui sa fac ca sa reziste mai mult? nu mi-e lene sa ma spal, insa e enervant cand vezi ca nici nu l-ai spalat bine si s-a murdarit deja, si am observat ca de cand il spal asa de des, a inceput si sa cada. daca conteaza, am parul pana la spate, ondulat si foarte bogat.

Răspuns Câştigător
| Andrea28 a răspuns:

Si mie mi se inampla la fel :/
Foloseste pudra de corp intre spalari, cand vezi ca e murdar pune pudra si apoi piaptana'l cu peria
Va arata ca si cum tocmai l'ai spalat big grin

2 răspunsuri:
| Anda_5509 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Din 2 in 2 zile trebuie sa l spal neaparat, daca nu in fiecare zi. Nu e bine sa l speli asa de des, pentru ca se invata parul, si a 2 a zi se ingrasa. Dar nu prea putem sa stam cu parul murdar.

| yynnaa a răspuns:

Am citit intr-o revista ca parul e bine sa-l spalam minim din3 in 3 zile. si sa nu folosim o cantitate mare de sampon. oricum depinde cum il obishnuim noi ...si mai depinde si de ten.