| Crisstinayy12 a întrebat:

Mama mea crede că is slabă și că mănânc puțin. La toată lumea la care m-a lăsat a spus că eu mănânc super mult și mai mult că ceilalți. AM 37 SI 148. Și mama zice că is anorexica și rahitica. Bunica zice că is bine și că nu îs slabă. Am picioare normale și hainele îmi sunt de 10-12 ani. Am 10 jumate Mama mă îndopa cu mâncare și medicamente că nu vrea sa nu am sâni când o să fiu mare și să nu fiu așa slabă( ciudat, fiindcă încă îs grasa, glumesc. Îs bine. Până și ea era mai slabă că mine când eram mică. Pentru că spune că asta e vârstă în care cresc și să am sâni. Spune asta pentru că am doua prietene care au 11 ani și au sâni mai mari. Și spune că așa trebuie sa am și eu și când să fiu mare o să am sâni de bărbați. Eu chiar nu am sânii lipiți, i am chiar suficienti și destui de bine după mine. Helpp Am o mama obsedata de prostii și nebuna. Păreri?

6 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Fugi de acasa, dar la 18 ani si dupa ce iti termini studiile.

| Crisstinayy12 explică (pentru WaterDrop):

Nici gând

| WaterDrop a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Awweee, nu vrei sa fii si tu in pas cu adolescentele neintelese sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greutatea potrivita.Ai 10 ani abia wtf mai ai timp sa te dezvolti

| macheamamrsM a răspuns:

Esti chiar ok. Spune i ca tu se simti bine in pielea ta si sa te lase in pace

| 03BGMC033 a răspuns:

Mie au inceput sa imi crească sânii la 11 ani si acum la 14 sunt destul de marihee hee) mama ta nu face bine cu pastilele, fiecare se dezvolta in diferite moduri
Funta?