| jhonsmyth a întrebat:

Buna,mi-am cumparat niste proteine pentru facut muschi,are gust de vanilie praful,intrebarea mea este, cand pun paraful in apa sau lapte si pun la gura paharu.l parca imi vine o stare de rau,mie greata,cu toate ca miroase foarte frumos,si la gust e de vanilie,ce trebuie sa fac sa nu imi fine greata, sa pun mana la nas si sa inghit otul repede sau ce?
Candva am citit intr-o carte, ca si cum creieru se poate deconecta de la centrii de nerv timp te9secunde,adica poti sa mananci sa bei orice fara sa iti fie greata,numai ca eu nu reusesc sa fac asta, dati-mi o parere ce trebuie sa fac sa pot sa beau apa cu proteine fara sa imi fie greata, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Sa canti o melodie si sa fii atent la versuri laughing) Eu nu am pofta de mancare si trebuie' s-o indes, asa ca imi ocup mintea cu muzica.
Daca nu, pune-ti in minte ca e bun amestecul respectiv, miroase frumos, e sanatos si te ajuta sa faci muschi happy Dupa un timp o sa te obisnuiesti cu el.

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand se face in shaker, NU in pahar, ca sa se dizolve bine. Un shaker e destul de ieftin, cumpara-ti.

Si in al doilea rand, ce produs ai cumparat? Sper ca n-ai luat vreo porcarie ieftina.

| jhonsmyth explică (pentru Cosmin86):

Sall,nu e chiar ieftin am luat o cutie de 900grame cu 49, 99 euro cent sper ca e bunasad

| Cosmin86 a răspuns (pentru jhonsmyth):

Zi numele produsului si firma.

| Cosmin86 a răspuns (pentru jhonsmyth):

Daca e "confidential" numele produsului, atunci iti pot da un singur sfat, uita-te la ce contine, e posibil sa ai intoleranta la vreunul din componente, in cazul asta cumpara-ti alt produs.

| Mădă0611 a răspuns:

E de la creier. Tu esti cel care se gandeste ca e ceva scarbos. Gandeste-te la altceva

| jhonsmyth explică (pentru Mădă0611):

Da,dar la ce as putea sa ma gandesc sa nu imi mai fie scarbasad

| jhonsmyth explică (pentru Mădă0611):

Mersi mult, ai fundahappy

| Mădă0611 a răspuns (pentru jhonsmyth):

E simplu sa iti pacalesti mintea, si ea face toata treaba. Si cand faci sport, daca esti atent la grupele de muschi pe care le lucrezi, o sa observi ca o sa se dezvolte mai repede decat daca faci exercitiile mecanic happy

| Mădă0611 a răspuns (pentru jhonsmyth):

Sa canti o melodie si sa fii atent la versuri laughing) Eu nu am pofta de mancare si trebuie' s-o indes, asa ca imi ocup mintea cu muzica.
Daca nu, pune-ti in minte ca e bun amestecul respectiv, miroase frumos, e sanatos si te ajuta sa faci muschi happy Dupa un timp o sa te obisnuiesti cu el.