| cristal a întrebat:

Buna normal am doua intrebari...
1. Este asa importanta aceasta blonda lui IRI? nu vad nimic special sa faca atata publicitate a da sau poate asta este meseria. de unde provin banii?
2. Ce se va intampla cu romania? In urmatori ani vom putea iesi din saracie sclavagism, mi-e rusine, doresc si in tara mea cultura, disciplina, sanatate educatie! etc. Care sunt potriviti romaniei pentru a guverna?
a scuze erau mai multe intrebari
va multumesc

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tipa aia vrea doar publicitate si probabil bani de la Iri, gresesc posturile de tv.care o invita in emisiuni pentru audienta.

cami
| cami a răspuns:

Iri are doar o bruneta. Si aia e Moni tongue
Asta vrea doar vedetism, ce stiai cine era Mariana Rosca inainte de "incidentul" asta? Si astia de la Happy Hour sunt chiar penibili. Ce nu fac pentru audienta!
Dar. mai penibili suntem noi, astialalti care ne uitam. Cel mai bine ar fi sa schimbam programul cand o vedem.

De ce sa-ti fie rusine cu ea? E tara ta! Te-ai nascut in ea! Nu le mai da satisfactie altor popoare, de-a ne vedea pe noi ultima roata la caruta.
Fruntea sus, inca nu suntem pierduti. Dar, incet, incet ne vom pierde identitatea, si numai "datorita" noua. Nu trebuie sa mai imprumutam toate valurile de la altii. Avem si noi cultura, traditiile, limba noastre.

| SweetCandy a răspuns:

Blonda asta pe mine ma plictiseste, nu e deloc intereasanta, nu prea gandeste si stie decat sa danseze lasciv, k de restul nu mia comentezoh go on
Roamnia este asa din cauza noastra, deci avem ce "ne-am dorit"big grin in concluzie nu stiu daca vom trece de "pasa asta proasta" prea curandsad