| Alexandru_Ionut_1994_H4PO a întrebat:

Buna seara sunt Ionut am 23 de ani de un an si jumatate sunt singur, tot incerc sa gasesc pe cineva dar rezultatul este mereu acelasi, am unele zile in care ma simt obosit psihic si ma incerca niste stari depresive
Ma poate ajuta cineva macar cu un sfat..multumesc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand nu cauti vin ele la tine si te obliga sa te insori cu ele, asa ca nu ai de ales ori asteptati ori incerci

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Obisnuieste-te fara.
E un lux, de care o sa fii constient prea tarziu rolling eyes

| mentholinks a răspuns:

Nu poti decat sa incerci in continuare. Poate vei avea succes pana la urma.

| Staind a răspuns:

Nu mai incerca.

| mariamarin2006 a răspuns:

Eu aș zice să îți faci un program cât mai echilibrat și să îl respecți. Atunci când te încearcă depresia, aș zice să citești, să respecți programul cât de mult poți și să nu renunți. Totul se va rezolva în timp! În legătură cu fetele, nu știu ce să zic, presupun că ar trebui să aștepți să vină ele la tine!
Sper că te-am ajutat.