| aurelgabriel a întrebat:

Buna Seara TPU!
Se apropie ziua mamei mele si vreau sa pregatesc un tort.Ideea e ca nu ma pricep si nu stiu creme pentru ca nu sunt bucatar.Stie cineva o serie de creme foarte bune si gustoase din care pot alege, va rog frumos.v-as fi foarte recunoscator.
Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu ai nici o tangenta cu bucataria, iti sugerez sa nu te bagi, posibil sa ai rateuri si vei cheltui de pomana bani, asa ca mai bine mergi la o cofetarie si faci o comanda speciala pentru mama ta, un tort cu gusturile ei, ce crema crezi tu ca ii place cel mai mult. Ii poti pune fotografia imprimata pe tort cu voi doi sau o fotografie pe care o adora sau un scurt mesaj. Incadreaza-te intr-o suma pentru a face tortul la comanda si astfel vei fi mai mult in castig. Nu conteaza ca nu e facut de tine, ea se va bucura si iti va aprecia gestul.

La multi ani cu sanatate si fericire mamei tale!

| aurelgabriel explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc frumos pentru sfat si urare.Inseamna mult pentru mine.
Mama mea a suferit de o boala iar Bunul Dumnezeu a scapat-o de primejdie.Nu stiu daca ma intelegeti dar mama inseamna mult pentru mine.Ma rog in fiecare seara pentru ea.
Toate cele bune va doresc si eu.

1 răspuns: