| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor. M-am certat cu un coleg deoarece el a facut o gluma nesarata intr-o ora pe seama mea, iar eu m-am enervat si am inceput sa ridic tonul la el, apoi a urmat un schimb de replici dur. El nu mai doreste sa vorbeasca cu mine si nici macar nu ma saluta, dar in primul semestru eram prieteni buni. Cum as putea sa imi cer scuze ca sa ma impac cu el si sa vorbim din nou?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Daca ai gresit tu cere-i iertare - in general pacatosul trebuie sa vina la cel drept - dar trecem peste asta - daca vrea sa vb cu tine bine daca nu iar bine - este alegerea lui - sunt multi prieteni pe langa tine

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc

| user2015 a răspuns:

Nu ai de ce sa-mi multumesti, cred ca asta o sa fac. Sincer nu inteleg de ce ne certam intre noi, acum cateva zile s-au certat si 2 colege care erau cele mai bune prietene. Salut!