| MelissaPrettyDoll a întrebat:

TPU, am 15 ani si vreau sa vizitez Brasovul. Problema este ca parintii nu ma lasa singura cu trenul, acolo am unde sa stau, la niste verisori...dar parintii mei spun ca singura, de capul meu in Brasov,Nu! Nu au incredere in mine, desi m-am ocupat singura de bani si de cautarea biletelor, tot nu conteaza! Ce pot sa fac sa ma lase? Imi doresc mult de tot sa merg! pls, help! happy Funda!

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

Singura solutie se pare ca este sa-i iei de mana si sa va duceti impreuna. Convingei sa mergeti tot familionul happy, cateva zile de relaxare acolo nu strica, aer curat, locuri de vizitat. + o reintalnire cu rudele!