| Roxi2345 a întrebat:

am 16 ani și mama mea vrea sa ma ducă la ginecolog pentru ca mi-a întârziat ciclul, nu va gânditi ca sunt insarcinata sau ceva! Eu vreau sa va întreb când o sa merg la ginecolog o va lasă pe mama mea sa între cu mine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu tine de dorit sau nu. Ai sub 18 ea poate intra fara acordu tau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă dorești tu, o lasă.

| Andreeush a răspuns:

Numai dacă vrei tu să intre.

| Denisa0954 a răspuns:

Doar dacă ești tu de acord sa intre. Dacă nu, nu te poate obliga nimeni

| EuSuntRobertel a răspuns:

Buna Roxi. Te va intreba inainte daca esti de acord sa intre mama ta cu tine. In caz de nu te intreaba, spune-i tu pentru a nu fi vreo problema.