| Denissa16 a întrebat:

Am 3 prietene mai apropiate, gen. Cu una din ele nu prea mai tinem legatura ca ea mereu are treaba, nu poate vorbi chestii de genul asta. una din celelalte 2 a fost plecata o luna din oras si de cand s-a intors vad ca iese doar cu cealalta prietena a mea. Problema este la mine sau ar trebui sa ma.indepartez de ele? Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca prietenele tale incearca sa se indeparteze de tine.Ia nu le mai suna 2 zile sa vezi ca nu te cauta.De obicei cand o persoana iti zice mereu " Nu pot sa vorbesc " inseamna ca nu vrea sa vorbeasca cu tine ( din propria experienta ).Eu zic sa nu le mai bagi in seama si sa iti cauti prietene noi, dar ai grija ce alegi.Ele nu sunt prietenele tale daca stau departe si nu te baga in seama.

Sper sa nu te superi pe minewinking.

O zi frumoasa big grin.

| Denissa16 explică (pentru anonim_4396):

Pai si daca o sa raman fara ele, eu ce fac? Sunt genu de persoana care se aproppie repede de cineva, dar nu poate vorbi tot cu cineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denissa16):

Rezista fara prieteni! Ce este asa greu? Eu nu sunt genu de persoana care isi face prieteni repede, si nu am niciun prieten si mi-e mai bine asa.

| Blaze90 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ia