| selenaroyalprincess a întrebat:

am o fata in clasa care incetul cu incetul mi-a devenit prietena dar acum a intrat intr-o depresie si crede ca e EMO si vrea sa se omoare... nu stiu cum as putea sa o ajut pentru ca e pacat de ea fiindca era o fata atat de buna la invatatura si atat de amuzanta...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alecssa98 a răspuns:

Spune`i ca nu e bine sa faca asta, ca are prieteni buni, ca are familia care va suferi mult, si mai ales daca ai zis ca e o fata buna la invatatura.
Poti sa ii dai multe sfaturi.

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Nu cred ca o poti salva daca are alti prieteni gen emo...
ei o induc in eroare, o atrag de partea lor

| coralia_5862 a răspuns:

De ce a cazut in depresie? tu nu poti decat sa o inveselesti si sa ii spui de ce are rost sa traiesti si sa ii spui ca nu ea este stapana pe viata ei ci Dumnezeu si daca va trebuii sa moara numai Dumnezeu va decide happy asta ii va schimba parerea

Fudoi?batting eyelashes