| valy34 a întrebat:

Am o intrebare: iubita mea vrea sa scape de grasimea de pe burtica si de celulita, i-a spus cineva sa incerce cu ulei de masline si cafea dar nu stiu sigur daca functioneaza si m-am gandit sa intreb aici daca a mai incercat cineva. Vreau raspuns cat mai urgent.Va multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Povesti,in primul rand cata burtica are? un anumit nivel e pentru supravetuirea noastra de aia cu greu scapi, desi cat de mare are burtica?

| valy34 explică (pentru RAY):

Nu e mare e ca un fel de puf si vrea sa arda grasimea pentru ca daca ar fi grasa peste tot as intelege de ce dar ea doar buta o are unpic mare.App am uitat sa mentionez ca a avut o sarcina

| RAY a răspuns (pentru valy34):

Atunci e ceva normal sa fi acumulat grasimi adioase, trebuie sa consume mai putine calorii si sa faca cardio daca vrea sa scape de burtica i recomand sprinturile dar si cardio e ok

http://stiinta-pe-intelesul-tuturor.blogspot.ro/......ardio.html