| Cristian29358 a întrebat:

Am o întrebare și sper sa mă ajutați
Când stau pe spate și apar pe purta în partea stângă lângă buric simt ca e foarte tare și în partea dreapta e puțin tare dar nu chiar așa, nu mi-a venit menstruația de 3 luni și am făcut multe teste care au ieșit toate negative, oare e posibil sa fie o sarcina și acel ceva tare sa fie bebe? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Dacă testele de sarcina ți-au ieșit negative, înseamnă că ai o problemă de sănătate, care nu implică o sarcină! Poate sa fie vorba de "n" probleme, consultanta de urgență un medic ginecolog și acesta îți va da răspunsul exact.
Multă sănătate!