| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o mătușă care nu prea mă are la inimă, ea nu accepta faptul că m-am despărțit de fostul și încă comunica cu el pe messenger? i-am cerut să-i de-a block și nu zice nimic rade.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il vrea pentru ea. Ce nu intelegi?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o blochezi tu pe matusa asta?
Nu-i nromal sa permiti altora s ate controleze sau sa-tiimpuna ce vor ei.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ca "fostul" tau are 42 de ani, deci matusa ta are un interes personal sa tina legatura cu fostul tau iubit, posibil isi doreste o relatie amoroasa cu el, ca doar sunt de varste apropiate, nu?

https://www.tpu.ro/......te-foarte/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii lui sa ii dea block

| Angela616 a răspuns (pentru suntserios):

Deci eu nu mai țin legătura cu el este blocat de 1 an

| suntserios a răspuns (pentru Angela616):

Îl suni, ii dai un SMS, o scrisoare etc etc. îi zici ca te deranjează ce face și sa se oprească.

| Angela616 a răspuns (pentru suntserios):

Da credeți că mă ascultă pe mine el e un șmecheroi de cartier.

| Miruna333 a răspuns:

E si problema la el ca accepta. In rest, nu ii poti impune unei persoane ce sa faca sau ce nu

| ValentinMihai78 a răspuns:

Doar comunică sau sunt amanți? Râsul are multe semnificații!
Iar, dacă mătușa e măritată, îi poți spune soțului ce face!

| Angela616 a răspuns (pentru ValentinMihai78):

De unde sa știu eu ce fac eiatusa e divorțată deci îmi vine unchi fostul

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru Angela616):

A, e clară situația! Deci sunt amanți!

| mariamarin2006 a răspuns:

Eu aș zice să îi dea block.