| denisamihaela a întrebat:

Am o nelămurire si va rog sa ma ajutați. Sunt studenta in anul 1 la Științe Politice si am terminat examenele cu bine. Insa vad pe structura anului universitar o saptamana in care cei care au picat la vreo materie dau restanțele. Intrebarea mea este urmatoarea: Persoanele care nu au restante mai trebuie sa vina la facultate in saptamana aceea, se mai fac cursuri, seminarii? Sau este o săptămână doar pentru cei care au restanta si restul elevilor au liber? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nicio absenta, mereu activa la cursuri si seminarii, note de 10 pe linie, participanta la diferite activitati, beneficiara de bursa si viitoare sefa de promotie. Te-am nimerit? laughing
Iar raspunsul pentru intrebarea ta: Saptamana aceea este doar pentru persoanele care au restante sau doresc mariri de note. Nu se fac cursuri.

| MihaiNicu23 a răspuns:

In saptamana aceea nu se fac cursuri pentru ca este dedicata doar celor cu restante.

| Raniaa a răspuns:

În mod normal, în săptămâna respectivă nu se țin cursuri, seminarii. Sună la secretariat, cel mai bine.