| Roxyroxx234 a întrebat:

Bună TPU, am si eu o intrebare: De 1 saptamana jumate iubitul meu ma ignora ...parca nu mai este el, avem 4 luni impreuna,dar cand iese cu prietenii nu imi mai raspunde la mesaje,parca nu ii pasa ce spun sau ce fac,i-am spus ca ar fi mai bine sa ne despartim dar a zis ca are o pasa mai proasta, aseara din nou.a zis ca in tot timpul asta l-am luat de prost ...nu inteleg ce se intampla cu el, astept un raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să se despartă de tine, însă vrea ca tu să fii cea care pune capăt relaţiei, nu el.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E amuzant că aştepţi un răspuns, fără ca măcar tu să fi pus vreo întrebare. laughing

| Roxyroxx234 explică (pentru anonim_4396):

... ce se intampla cu el?

| Roxyroxx234 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce..totul a fost ok pana intr-o seara cand l-am suparat dintr-o prostie, i-am zis daca vrea sa o terminam acum cateva zile si mi-a raspuns ca are doar o perioada mai naspa si nu vrea asta. apoi a inceput iar sa ma bage in seama ...si aseara ne-am certat si mai rau

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxyroxx234):

Vrea să se despartă de tine, însă vrea ca tu să fii cea care pune capăt relaţiei, nu el.