| FeliciaNicolete a întrebat:

Buna TPU
Ce sa fac sa treac timpul mai repede la scoala? Maine am orele mele,, preferate,, si trec cam greu orele...mai ales ca maine e vineri,lene marelaughing (glumesc)
P.s:Sa nu va aud,,Draga, nu te mai duce la scoala sau lucruri de genu` asta
dau funda!big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai telefon cu casti si ai muzica buna in telefon sau ai radio pe telefon si prinzi semnal la scoala happy ai scapat de plictiseala de la ore(vezi doar sa fii cu ochii in patru sa nu fii prinsa pentru ca risti sa-ti fie confiscat telefonul si, cel mai probabil sa ai probleme cu unii profesori mai autoritari).