| Mihaelaaa13 a întrebat:

Cum as putea sa-mi convig parintii sa-mi ia un laptop?

Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Un laptop nu are radiaţii, nu consumă mult, este mult mai util şi practic decât un PC, îl poţi lua oriunde cu tine, îl poţi folosi şi când nu ai lumină deoarece merge şi pe baterie, iar apoi mai poţi să le spui că în ziua de azi un laptop este folositor şi la şcoală, te ajută la teme, cauţi pe net diferite explicaţii la cuvintele pe care nu le ştii etc.
Succes!

2 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Pai daca esti la scoala poti incepe prin a lua numai note bune, sa-i ajuti la treaba, sa-i respecti etc.Mai gasesti tu happy Fundita?

| FcUcv a răspuns:

Spune-i ca de 3 zile toti prieteni se lauda cu laptopurile si zii ca vrei si tu unul! happy