| NetworkMaster02 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa-mi convig parintii sa-mi cumpere GTA 5, cu toate ca e peste 18 ani si eu nu am atat?

Răspuns Câştigător
| SyBy92 a răspuns:

Posibil daca vede ca strangi bani si te mai chinui, o sa isi faca mila si o sa te ajute, la mine a mers. Depinde.

4 răspunsuri:
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Depinde pe ce platforma ti-l iei. Daca e pe PC, ti-l descarci de pe steam, daca e pe consola, iti iei jocu si il joci. Da ce ma, ai parinti asa severi? N-am idee cum sa-i convingi big grin

| NetworkMaster02 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt fata. laughing))